3 možnosti ako Vám cottage syr pomôže pri chudnutí

Proteíny ponúkajú trvalú energiu, zasýtia Vás a pomáhajú znižovať chuť na sladké. Na jednej strane obsahuje nízko tučný biely jogurt minimum tukov a dostatok proteínov, no nezabúdajte ani na cottage syr. Spoznajte ako tento syr pomáha s redukciou Vašich kilogramov.

Cottage syr

Raňajky – vysoká dávka proteínov

Proteíny ponúkajú energiu na celé hodiny. Sú ideálne Vás udržať celé doobedie sýtymi bez nutkania siahať po nezdravých maškrtách. Proteíny vo vajíčkach alebo v nízko tučných jogurtoch sú populárne, ale taktiež môžete urobiť malú zmenu. Stačí skonzumovať cottage syr. Stačí ho napríklad pridať do Vášho obľúbeného smoothies. Už len v 125 g syra, je v smoothies obsiahnutých 14 gramov bielkovín a len 81 kalórií. Váš mixér rozmixuje cottage syr do hladkej konzistentnej tekutiny a Vy ani nespoznáte, že sa v nápoji nachádza. Nechcete si ho dať do smoothie? Nevadí, stačí ho natrieť na plátok celozrnného chleba.

Olovrant – nízky obsah kalórií

Ak ste fanúšikom zeleniny a rôznych dipov, zabudnite na tie, ktoré obsahujú smotanu. Namiesto smotany použite cottage syr a ušetríte až 150 kalórií, 20 gramov tuku a 45 mg cholesterolu a naopak získate až 10 gramov bielkovín! Ako si dopriať chutný a zdravý olovrant s cottage syrom? Jednoducho… Zmiešajte 125 gramov cottage syra s polievkovou lyžicou čerstvej citrónovej šťavy, jednou čajovou lyžičkou čerstvo nasekaného kôpru, jedného nasekaného strúčiku cesnaku a celé osoľte a okoreňte. Ak chcete krémovejšiu verziu pridajte aj dve polievkové lyžice nízko tučného mlieka a celé rozmixujte v mixéri.

Dezert – krémový, sladký a pritom nízko kalorický

Ste posadnutí vyjedaním zmrzliny z chladničky? Ak áno, určite poznáte pocit, že nestačí iba jedna lyzička, ani dve či tri… Čím viac zjete o to máte väčšiu chuť na ďalšiu a ďalšiu lyžičku. A to práve vďaka obsahu cukru. Namiesto sladkej a nezdravej zmrzliny môžete siahnuť po sladkej alternatíve z cottage syru. Stačí rozmixovať 1 šálku cottage syru, 1 banán, 6 jahôd, 1/2 šálky na drobno nakrájaného ananásu alebo broskyne a jednu čajovú lyžičku vanilky. Po rozmixovaní uložte pripravenú zmes do 4 zmrzlinových foriem, vložte drevené paličky a nechajte zmrznúť v mrazničke aspoň na 4 hodiny. Po 4 hodinách si môžete bez výčitiek vychutnávať nízkokalorický dezert bez toho, aby sa pohla ručička na Vašej váhe :)
 

Máte problém s nadváhou? Chudnite s nami pod odborným dohľadom!

Formular akcia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!

 

Sumár
3 možnosti ako Vám cottage syr pomôže pri chudnutí
Názov článku
3 možnosti ako Vám cottage syr pomôže pri chudnutí
Popis
Proteíny ponúkajú trvalú energiu, zasýtia Vás a pomáhajú znižovať chuť na sladké. Na jednej strane obsahuje nízko tučný biely jogurt minimum tukov a dostatok proteínov, no nezabúdajte ani na cottage syr. Spoznajte ako tento syr pomáha s redukciou Vašich kilogramov.
Autor

Tagy:, , ,

Žiadne komentáre neexistujú

Pridaj komentár