3 nápoje ktoré piť pred spánkom a ktoré nie!

Máte zaužívané pravidelné konzumácie nápojov tesne pred spánkom? Možno práve tie zapríčiňujú Vašu nespavosť, zlé zaspávanie alebo prehadzovanie sa v posteli a následné ranné zobúdzanie bez energie. Pozrite si naše 3 nápoje, ktoré piť pred spánkom a ktoré nie!

3 nápoje ktoré piť pred spánom a ktoré nie!

1. namiesto zeleného čaju, pite bylinkový

Zelený čaj vs. bylinkový čaj

Mnoho ľudí sa myľne domnieva, že je jedno aký čaj si dajú večer pred spánkom. Omyl! Zelený alebo biely čaj môžete konzumovať ráno alebo počas dňa, lebo obsahujú kofeín, teda sú dostatočnými stimulantmi, aby Vás povzbudili. Preto nie sú vhodné k večernej konzumácii. Keď večerný čaj, tak určite bylinkový. Kľudne mätový, kamilkový, rumančekový, levanduľový, bazový a podobne. Tieto čaje Vám pomôžu zmierniť napätie a stres a pomáhajú k lepšiemu zaspávaniu.

 

2. namiesto poramančového džúsu, pite čerstvé džúsy s nízkym obsahom cukru

Pomarančový džús vs. jablkový džús

Cukor aj keď je prírodný z ovocia je stimulantom. Pomarančový džús obsahuje veľké množstvo cukru a preto Vás poháňa vpred. Namiesto pomarančového si dajte čerešňový, prípadne jablkový džús alebo džús z červenej repy. Najlepšie však urobíte, keď si dáte pohár vody s citrónom :)

 

3. namiesto konzumácie alkoholických nápojov, pite teplé mlieko

Alkohol vs. mlieko

Nie každý ho obľubuje, ale teplé mlieko naozaj pomáha lepšie zaspávať. Konzumácia alkoholu pôsobí práve opačne na náš organizmus. A o bolestiach hlavy nehovoriac :)

Konzumovali ste doteraz pravidelne niečo z týchto vyššie spomenutých nápojov? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie…
 

Máte problém s nadváhou? Chudnite s nami pod odborným dohľadom!

Formular akcia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!

 

Sumár
3 nápoje ktoré piť pred spánkom a ktoré nie!
Názov článku
3 nápoje ktoré piť pred spánkom a ktoré nie!
Popis
Zlé zaspávanie alebo prehadzovanie sa v posteli a následné ranné zobúdzanie bez energie. Pozrite si naše 3 nápoje, ktoré piť pred spánkom a ktoré nie!
Autor

Tagy:, , ,

Žiadne komentáre neexistujú

Pridaj komentár