Ako chudnúť na dovolenke?

Keď sa vrátime z dovolenky, vo väčšine prípadov si okrem skvelých zážitkov a zrelaxovaného tela prinesieme aj niekoľko kíl navyše. Stoly plné jedla v “all-inclusive” rezortoch sú neodolateľným pokušením a samozrejme, keď sme si za to zaplatili, treba to využiť na plno. Nezabúdajte však na Vašu snahu chudnúť, prípadne si hmotnosť udržiavať aj počas dovolenky. Ale ako chudnúť na dovolenke?

Kajak na pláži

1. prechádzajte sa alebo bicyklujte

Spoznávať novú krajinu alebo destináciu, v ktorej sa nachádzate, nemusíte iba autom či autobusom. Na presúvanie použite svoje nohy, prípadne bicykel. Bicyklom sa dostanete niekedy na miesta, kde by ste bežne autom ani nevošli. Krásne, tiché a opustené pláže sú niekedy nedostupné z bežných asfaltových ciest. Okrem objavenia nových miest, urobíte aj pre svoje zdravie niečo navyše.

2. vyhľadajte si fitness

Ak sa vo Vašom hoteli priamo nenachádza fitness, vyhľadajte si ho v jeho tesnej blízkosti, aby ste počas dovolenky nevyšli tak povediac zo zaužívaných zvykov pravidelného pohybu. Pravidelným každodenným pohybom budete motivovaní jesť zdravšie a menšie porcie.

Športujúca žena na dovolenke

3. vyhľadajte vhodné outdoorové aktivity

Vaša dovolenka nemusí byť iba o leňošení na pláži, nič nerobení a jedení. Vyhľadajte si zopár dobrodružstiev, ktoré absolvujete na Vašej dovolenke. Potápajte sa, šnorchlujte, hrajte plážový volejbal, požičajte si kajak alebo skúste vodné lyže. Pretože, každá aktivita, ktorá rozpumpuje Vaše srdce bude viesť k víťazstvu pre Vás a Vaše zdravie.
 

Máte problém s nadváhou? Chudnite s nami pod odborným dohľadom!

Formular akcia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!

 

Sumár
Ako chudnúť na dovolenke?
Názov článku
Ako chudnúť na dovolenke?
Popis
Keď sa vrátime z dovolenky, vo väčšine prípadov si okrem skvelých zážitkov a zrelaxovaného tela prinesieme aj niekoľko kíl navyše. Stoly plné jedla v "all-inclusive" rezortoch sú neodolateľným pokušením a samozrejme, keď sme si za to zaplatili, treba to využiť na plno. Nezabúdajte však na Vašu snahu chudnúť, prípadne si hmotnosť udržiavať aj počas dovolenky. Ale ako chudnúť na dovolenke?
Autor

Tagy:, ,

Žiadne komentáre neexistujú

Pridaj komentár