Ako Vám náramky a opasky pomôžu s chudnutím?

Každého z nás motivuje niečo iné. Niekoho môže motivovať malý darček, iného zas zážitok. Pri chudnutí je motivácia veľmi dôležitá a jedným z motivačných faktorov pre Vás môže byť aj túžba po priliehavých džínsoch, bezramienkových šatách, zvodných bikinách. Lenže na to, aby ste mali štíhlu líniu treba urobiť zopár zásadných rozhodnutí a tie aplikovať aj v praxi. Kým sa tak nestane, môžete o sexi oblečení a spokojnosti so svojou líniou iba snívať a zostane to tak po celý čas, kým sa k zmene neodhodláte. Ak si dávate otázku ako Vám náramky a opasky pomôžu s chudnutím, tak čítajte ďalej…

Ako vam naramky a opasky pomozu s chudnutim

Ako Vám náramky a opasky pomôžu s chudnutím?

Zabudnite na pohodlné oblečenie

Široké nohavice a voľné tričká sú síce pohodlné, ale z druhej strany zahaľujú Vaše telo a dovoľujú Vám zabudnúť na nadbytočné kilogramy a faldíky, ktoré sa pod nimi skrývajú. Rovnako tak pohodlné oblečenie dovoľuje väčšie leňošenie a pohodlie, ktoré Vás nemotivuje k zdravšiemu životu.

Zakúpte si nohavice a tričká, ktoré nie sú také voľné. Nedajte sa odradiť tým, že v nich nevyzeráte úplne dokonalo. Aspoň Vás to bude oveľa viac hnať pred a neustále Vám pripomináť, že sa máte snažiť, ak ste sa už rozhodli schudnúť a zlepšiť tak aj svoje zdravie.

 

Odhaľte kúsok svojho tela

Aj keď vonku už nie je teplé počasie, aby ste nosili minisukne, krátke nohavice či tielka, skúste nosiť oblečenie, ktoré odhaľuje aspoň kúsok kože na Vašom tele. Dámy majú na výber sukne s vysokými čižmami, páni si zas môžu dať krátkorukávovú košelu alebo tričko. Kúsok odhalenej kože Vám bude celý deň pripomínať Váš cieľ, aby ste neodbočili z cesty, ktorú ste si zvolili.

 

Konzumujte dostatočné množstvo tekutín týmto trikom

Ak patríte aj Vy medzi ľudí, ktorí zabúdajú konzumovať dostatočné množstvo tekutín, pomôžeme Vám jednoducho si urobiť pomôcku, ktorá Vám bude slúžiť ako pripomienka. Zaostarajte si 8 náramkov, ktoré si dáte na jednu ruku. Vždy keď vypijete pohár vody, premiestnite jeden z náramkov na opačnú ruku. Tento jednoduchý trik Vám pomôže nezabudnúť, koľko ste mali vypiť. V prípade mužského osadenstva samozrejme náramky nebudú fungovať, ale jednoducho sa dajú už v dnešnej dobe stiahnuť aplikácie do mobilného telefónu, ktoré Vám budú v časových intervaloch pripomínať, že máte vypiť pohár vody. Rovnaký trik môžu samozrejme použiť aj dámy, ak neobľubujú náramky alebo ak im tento spôsob viac vyhovuje.

 

Pripravte si tašku na cvičenie skôr než zabuchnete dvere

Pred odchodom do práce si vždy pripravte tašku na cvičenie. Najlepšie urobíte, ak si ju vezmete so sebou a cvičenie absolvujete rovno pri návrate z práce domov. Nebudete mať potom výhovorky, že ste prišli domov a už sa Vám nechce dnes nikam chodiť, lebo ste leniví :)

 

Zvýraznite obvod svojho pása

Nevadí, že máte nadváhu. Nosením opasku na šatách alebo oblečení budete mať dostatočný pripomínač, že sa nemáte prejedať. Ak by ste sa aj napriek tomu prejedali počas dňa, tak utiahnutý opasok Vám pripomenie, že nemáte toľko jesť. Sťaží Vám totiž dýchanie :)

 

Zvoľte pohodlné topánky

Ak nosíte špicaté topánky, prípadne topánky na opätku alebo nepohodlné topánky, budete hľadať vždy spôsob ako si sadnúť a nepohnúť sa ani o kúsok zo stoličky počas celého dňa. Zvoľte preto pohodlnú obuv, ktorá Vás bude motivovať premiestniť sa k Vášmu kolegovi po vlastných a nie na stoličke :) Pohodlné topánky eliminujú aj objednávanie jedla priamo do kancelárie a taktiež Vám dajú možnosť spraviť si prechádzku domov z práce, namiesto použitia verejnej dopravy alebo automobilu :)

 

Zabudnite na strečové nohavice

Strečové nohavice sú síce dobrým vynálezom, ale pri chudnutí sú problémom. Dovoľujú Vám totiž prejedať sa, lebo sa naťahujú a prispôsobujú obvodu pásu a brucha. Ak máte takéto nohavice vo svojom šatníku, rovno ich vyhoďte a nakupujte iba také, ktoré Vám nedovolia ani centimeter navyše :)

 

Na záver…

Budú Vás tieto jednoduché tipy a triky dostatočne motivovať pri chudnutí a spĺňaní Vašich cieľov zdravšie žiť a mať ideálnu líniu? Napíšte nám svoje tipy do komentárov nižšie :)

 

Máte problém s nadváhou? Chudnite s nami pod odborným dohľadom!

Formular akcia konzultacia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!

 

Sumár
Ako Vám náramky a opasky pomôžu s chudnutím?
Názov článku
Ako Vám náramky a opasky pomôžu s chudnutím?
Popis
Ak si dávate otázku ako Vám náramky a opasky pomôžu s chudnutím, tak čítajte náš článok, ktorý Vám odhalí niekoľko tipov a trikov pomáhajúcich dodržať cieľ.
Autor

Tagy:, , ,

Jedna odpoveď k “Ako Vám náramky a opasky pomôžu s chudnutím?”

  1. ďakujem, aspoň viem na čo si mám dávať pozor :)

Pridaj komentár