Ako Vám pomôže pekáč na muffiny s chudnutím

Možno Vás nadpis tohto článku prekvapil a začali ste dumať na tým, ako Vám pomôže pekáč na muffiny s chudnutím. Ako by predsa muffiny mohli ísť dokopy s redukciou hmotnosti?

Nebudem však písať o sladkých a úžasných muffinoch, aby ste neprepadli hneď chladničku, práve naopak. Pekáč na muffiny môže byť úžasnou pomôckou v boji proti nadváhe a obezite. Ak ste zrovna na diéte, verím, že po prečítaní článku začnete používať túto kuchynskú pomôcku častejšie :)

Pekac na muffin

Ako Vám pomôže pekáč na muffiny s chudnutím

Či už ste našim klientom alebo návštevníkom nášho blogu a ste momentálne na diéte určite ste riešili alebo riešite problém s množstvom porcie jedla, ktoré by malo byť pre Vás ideálne. V prípade bežného stravovania sme už viackrát spomenuli, že ideálne množstvo jednej porcie je také veľké ako sú Vaše dve dlane spojené dokopy. Je to rovnaký obsah ako je veľkosť Vášho žalúdka a verte či nie, viac jedla nepotrebujete a budete dostatočne zasýtení.

V prípade chudnutia je táto porcia o čosi menšia. Ako vhodná odmerka nám môže poslúžiť práve pekáč na muffiny :)

Slany muffin

Pripravte si napríklad vajíčka v pekáči na muffiny alebo pokrájanú a zapečenú zeleninu.

Ak obľubujete ovsené vločky a radi by ste si spravili vhodný koláčik, zapečte v pekáči naturálne ovsené vločky s ovocím a získajte tak chutný pokrm aj na cestu do práce.

Obsah jednotlivých “muffinov” Vám zabezpečí optimálne množstvo porcie pri chudnutí.

Do pekáča môžete vložiť akúkoľvek zeleninu, ovocie alebo zdravé jedlo. Jednoducho zabezpečíte optimálnu veľkosť porcie.

Zdravy muffin

Samozrejme keď som Vám už spravil chuť na sladké a úžasné muffiny, môžete vyskúšať upiecť aj náš zdravý malinový muffin s vysokým obsahom bielkovín a nízkym obsahom cukru :)

 

Máte problém s nadváhou? Chudnite s nami pod odborným dohľadom!

Formular akcia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!

 

Sumár
Ako Vám pomôže pekáč na muffiny s chudnutím
Názov článku
Ako Vám pomôže pekáč na muffiny s chudnutím
Popis
Možno Vás nadpis tohto článku prekvapil a začali ste dumať na tým, ako Vám pomôže pekáč na muffiny s chudnutím. Ako muffiny súvisia s redukciou hmotnosti?
Autor

Tagy:, , , , ,

Žiadne komentáre neexistujú

Pridaj komentár