Časté otázky

Koľko schudnem?

Výsledná hmotnosť závisí od cieľa, ktorý si s Vami stanovíme pri prvej konzultácii v našom centre. Pomocou proteínovej ketogénnej diéty PROTISSIMO® je možné schudnúť od 5 až do 50 kg. Všetko závisí iba na spoločnom terapeutickom pláne.

 

Ako dlho trvá kým schudnem?

Rýchlosť chudnutia je individuálna, pričom podľa našich skúseností platí, že v prvých fázach je rýchlosť najvyššia a taktiež platí, že čím väčšia je východisková hmotnosť, tým je chudnutie v počiatočných fázach rýchlejšie. Platí, že v prvej fáze je možné schudnúť 5-6 kg za mesiac.

 

Dá sa schudnúť aj niekoľko desiatok kilogramov?

Je možné schudnúť aj niekoľko desiatok kilogramov, všetko závisí iba na našom terapeutickom cieli. Pri postupnom chudnutí a pri dodržiavaní všetkých pokynov je možné s proteínovou diétou PROTISSIMO® schudnúť 10 až 50 kg, pričom je garantované, že úbytok je na úkor tukového tkaniva.

 

Nie je diéta PROTISSIMO® nezdravá?

Prípravky PROTISSIMO® sú vyrobené z najkvalitnejších surovín, popredným výrobcom na trhu s proteínovými diétami spoločnosťou BARIATRIX®. V prípade alergií je potrebné sledovať zoznam alergénov, ktoré sa v prípravkoch môžu nachádzať. Proteínové jedlá obsahujú živiny v presnom pomere, ktorý zaručuje, že sa v organizme navodí stav ketózy, ktorý je kľúčový pri našej snahe o redukciu percenta telesného tuku. Niekedy je potrebná substitúcia niektorých vitamínov a minerálov. Ich prípadnú potrebu doplnenia počas trvania diéty prekonzultujeme individuálne s každým pacientom, ktorý navštívi naše centrum.

 

Čo okrem samotného schudnutia mi diéta prinesie?

Okrem schudnutia prinesie diéta zlepšenie všetkých zdravotných ťažkostí a rizikových faktorov rozvoja rôznych ochorení, ktoré súvisia s obezitou a nadváhou. Diéta Vám zaručí, že sa budete cítiť fit, zdravo a Vaša nová postava Vás bude tešiť aj pri pohľade do zrkadla. Zároveň Vás naučí zásadám zdravého stravovania a pravidelného pohybu.

 

Prečo by som si pri výbere diéty mal/mala vybrať práve Vašu?

Naša značka proteínových jedál PROTISSIMO® je jedna z najkvalitnejších, ktoré sú dostupné na trhu. Výrobca používa iba najlepšie suroviny a pri ich výrobe používa dlhoročné skúsenosti na trhu proteínových jedál. Práve naše centrum Vám garantuje odborné vedenie a lekársky dohľad počas všetkých fáz diéty a individuálny profesionálny prístup ku každému pacientovi.

 

Môžem diétu začať aj bez odbornej konzultácie s Vašim centrom?

Bielkovinovú diétu je možné začať iba po odbornej konzultácii v našom centre, kde spolu vypracujeme terapeutický plán a zodpovedáme všetky Vaše otázky.

 

Ako rýchlo mi viete doručiť produkty PROTISSIMO®?

Ak sú Vami objednané produkty skladom, tak je ich možné zakúpiť a odobrať v našom centre ihneď. Ak by neboli skladom, dodanie tovaru býva zväčša do 7 pracovných dní, prípadne podľa aktuálnosti naskladnenia centrálneho skladu.

 

V cene jedného balenia je iba jedno jedlo?

Nie, v cene jedného balenia je viacero jedál. Pri každom balení je uvedené aký počet jedál, tyčiniek, polievok atď. sa nachádza v jednom balení. Táto informácia sa nachádza pred samotným popisom daného jedla.

 

Môžem si dať proteínovú praženicu alebo proteínovú omeletu spolu s proteínovým chlebom, ktorý ponúkate? Alebo len ako samostatné jedlá?

V zásade je dovolené konzumovať kombináciu týchto jedál, v prvej fáze je dovolené konzumovať až 5 jedál denne.

Máte problém s nadváhou? Chudnite s nami pod odborným dohľadom!

Formular akcia konzultacia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!