Chcem schudnúť

Bielkovinová diéta PROTISSIMO Vám prinesie:

  • chudnutie pod odborným dohľadom skúseného lekára
  • zdravé chudnutie bez JOJO efektu
  • trvalú zmenu životného štýlu
  • zdravé stravovacie návyky
  • chudnutie bez nervozity a monotónnosti
  • ponúkame viac ako 60 druhov chutných jedál
MUDr. Martin Klein a klient

 

Ako to u nás funguje?

Objednajte sa na odbornú konzultáciu a presvedčte sa osobne, že náš odborný prístup, osobná konzultácia a motivácia Vám pomôžu zmeniť doterajší životný štýl na zdravý spôsob života. Úvodná konzultácia s odborným lekárom MUDr. Martinom Kleinom Vám zaručí prvý krok k úspešnej zmene a trvalému schudnutiu bez absolvovania ďalších diét či redukcií v budúcnosti.

Formular akcia konzultacia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!

 

Chcete schudnúť bez JOJO efektu a neviete ako na to?

Naši odborní lekári Vám poradia ako zredukovať svoju hmotnosť a čo je najdôležitejšie, naučia Vás ako sa zdravo stravovať a pritom nepribrať schudnuté kilogramy späť. Chudnutie pomocou PROTISSIMO Vám zmení životný štýl a budete viesť zdravší a šťastnejší život ako doposiaľ. Zmenou životného štýlu a stravovacích návykov docielime dlhodobé výsledky a chudnutie nastavíme presne podľa Vašich potrieb čo najefektívnejšie a najúčinnejšie.

Bielkovinová diéta PROTISSIMO – mechanizmus účinku

Odborný názov bielkovinovej diéty PROTISSIMO je hyperproteínová ketogénna diéta. Vychádza z hlbokého poznania biochemických zákonitostí v ľudskom organizme, vďaka ktorému dokáže cielene nasmerovať metabolizmus na spaľovanie tukov. Najbližším zdrojom energie sú sacharidy (cukry), ktoré sú v prípade dostatočného príjmu v potrave využívané ako primárny zdroj energie. Ich zásobnou formou je živočíšny škrob (glykogén), ktorý sa nachádza v pečeni a vo svaloch. Po nasadení diéty PROTISSIMO, ktorá má veľmi nízky obsah sacharidov, dochádza v priebehu 24-48 hodín k vyčerpaniu zásob glykogénu. Organizmus, ktorý je naďalej v negatívnej energetickej bilancii potrebuje energiu na svoje fungovanie získať z iných dostupných endogénnych zdrojov, čo sú tuky a bielkoviny. Keďže pri liečbe nadváhy či obezity nám ide výlučne o zredukovanie zmnoženého tukového tkaniva, využívanie bielkovín ako zdroja energie je nežiadúce, pretože sa jednak vymyká účelu a zároveň spomaľuje metabolizmus.

V instantných jedlách PROTISSIMO prijíma telo vysoko kvalitné bielkoviny. Ide o extrakty z mlieka, sóje a vaječného bielka. Vďaka tomu má organizmus dostatočný príjem bielkovín, a preto nepotrebuje svoje vlastné zásoby využívať ako zdroj energie. Na základe tohto metabolického nastavenia siaha organizmus po vyčerpaní zásobného sacharidu k tukovému tkanivu ako zdroju energie, pričom svalové tkanivo ostáva chránené. Produktom odbúravania tukov sú organické zlúčeniny zvané ketolátky.

Ketolátky prirodzenou cestou navodzujú pocit nasýtenia, od druhého až tretieho dňa po zahájení 1. fázy.

Ketolátky majú navyše prirodzený mierne euforizujúci účinok a sú silným zdrojom energie pre ľudský organizmus.

 

Prečo proteínová diéta PROTISSIMO® nespôsobuje JOJO efekt?

Pri dodržaní všetkých pokynov sa nemusíte báť obávaného JOJO efektu. Bielkovinová diéta PROTISSIMO® je presne rozvrhnutá do 4. fáz, vďaka čomu je redukcia telesného tuku postupná a cielená, a aj prechod na normálny stravovací režim prebieha pozvoľna vo fázach. Organizmus si vďaka tejto stratégii privykne na nový režim stravovania a nezačne po ukončení diéty ukladať každú kalóriu, čo sa bežne stáva pri extrémnych a rýchlych stratách hmotnosti.