Centrum chudnutia

Ako schudnúť zdravo a bez všade spomínaného JOJO efektu?

Naše centrum je zamerané na liečbu a dlhodobý manažment nadváhy a obezity pomocou bielkovinovej diéty PROTISSIMO® pod lekárskym dohľadom. Ponúkame odborné poradenstvo, dlhodobé komplexné vedenie a profesionálny prístup na ceste za Vašou vysnívanou postavou, pevným zdravím a s odbornou starostlivosťou Vás naučíme ako zdravo schudnúť.

Neponúkame žiadne zázračné pilulky ani zaručené návody, ktoré Vám pomôžu schudnúť bez námahy a za rýchly čas!

Naše Centrum chudnutia je vybavené prístrojom InBody 230ktorým presne zisťujeme telesnú vodu, telesný tuk, svalovú hmotu, bez-tukovú hmotu, váhu, BMI a hodnotenie tukovej a svalovej tkaniny našich klientov. Týmto prístrojom dokážeme zistiť efektivitu a dodržiavanie redukčného režimu alebo len úpravy stravovania a zvýšenia pohybovej aktivity. Prostredníctvom prístroja InBody 230 sa dá zistiť či sa človek pravidelne stravuje, či mu neubúda svalová hmota a naopak, či redukuje tuky a pomer svalovej hmoty sa zvyšuje. To žiadna klasická váha nedokáže zistiť a zanalyzovať.

Naše centrum poskytuje metódu overenú klinickými štúdiami, ktorej účinnosť bola potvrdená mnohými našimi spokojnými klientmi.

 MUDr. Eva Kleinová - odborný garant PROTISSIMO a lekár

 MUDr. Eva Kleinová

lekárska supervízia diéty PROTISSIMO®

PROTISSIMO

 

Určite sa pýtate, prečo by ste mali vyskúšať práve diétu od nás?

Odpovedí je hneď niekoľko a celkom jednoduchých:

  • diéta je bez JOJO efektu!!!
  • chudnete postupne s chutnými jedlami s veľkým výberom sladkých a slaných jedál
  • diéta Vás naučí sa zdravo stravovať a tým prispieť k Vášmu zdravšiemu životnému štýlu
  • chudnutie prebieha pod lekárskym dohľadom
  • ponúkame metódu a prípravky, ktoré sú odskúšané a potvrdené našimi spokojnými klientmi s niekoľkoročnými pozitívnymi výsledkami

 

Fotogaléria Centra chudnutia