Prečo je PROTISSIMO® tak obľúbené?

Odpoveď na otázku prečo je PROTISSIMO tak obľúbené medzi ľuďmi je jednoduchá.

Chutí skutočne dobre, zloženie produktov obsahuje iba tie najkvalitnejšie suroviny vyrábané v Kanade a Francúzsku spoločnosťou BARIATRIX a diéta zabezpečuje chudnutie zdravo, bezpečne a relatívne rýchlo. Nezáleží od toho či chcete schudnúť 2 kilá či 20 kg. Najdôležitejším aspektom pri chudnutí je sa odborne poradiť pred samotným štartom. Prvotnou konzultáciou a analýzou Vášho tela a hmotnosti určí lekár, napr. v našom Centre chudnutia pán MUDr. Martin Klein, v ktorej fáze je optimálne pre Vás začať a po konzultácii môžete začať rovno chudnúť. Obľúbenosť diéty je taktiež v jednoduchosti prípravy pokrmov, čo vyhovuje všetkým klientom, pretože nemusia pracne počítať kalórie, prípadne sa nejako inak obmedzovať. Jedlá sú buď už hotové a nie je nutné ich nijako zložito pripravovať, prípadne sú medzi jedlami také, ktoré treba pripraviť tepelne alebo inou formou, ale len v krátkom čase.

Podľa danej fázy, v ktorej sa nachádzate v procese chudnutia si doprajete 4 chutné jedlá za deň. Či už pôjde o slané či sladké príchute jedál, je voľbou iba na Vás, odporúčané je však dodržiavať pomer 50:50, čiže dve jedlá slané a dve sladké. Vďaka širokému sortimentu produktov PROTISSIMO® je možné si vybrať, ktoré jedlá Vám vyhovujú a tie následne konzumovať. Medzi najobľúbenejšie slané jedlá našich klientov patrí Hráškový krém, Cestoviny na boloňský spôsobCesnakové sucháreKurací krém. Medzi favoritov sladkých jedál patrí Raňajkové kakaové brownies,Raňajkové müesli, Čokoládový pudingVafle s vanilkou. Tieto jedlá preferujú najviac naši klienti, ale v ponuke je skoro 70 výrobkov, z ktorých si každý nájde to čo mu najviac chutí.

Prvé výsledky zredukovaných kilogramov sa dostavia už po prvom týždni a najrýchlejšie sa redukujú v prvej fáze, v ktorej je možné zhodiť za prvý mesiac aj 10 kilogramov. Základom bielkovinovej diéty PROTISSIMO® je nielen to, aby diéta ľuďom pomohla zhodiť kilogramy a aby im diéta chutila, ale hlavne skutočnosť, že učí ako viesť zdravší životný štýl aj po skončení diéty bez navrátenia zredukovaných kíl.

Toto sú odpovede prečo je PROTISSIMO tak obľúbené nielen na Slovensku, ale po celom svete.
 

Máte problém s nadváhou? Chudnite s nami pod odborným dohľadom!

Formular akcia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!

 

Sumár
Prečo je PROTISSIMO tak obľúbené?
Názov článku
Prečo je PROTISSIMO tak obľúbené?
Popis
Chutí skutočne dobre, zloženie produktov obsahuje iba tie najkvalitnejšie suroviny vyrábané v Kanade a Francúzsku spoločnosťou BARIATRIX
Autor

Tagy:, ,

Žiadne komentáre neexistujú

Pridaj komentár