PROTISSIMO

PROTISSIMO bielkovinová diéta

Veľa ľudí sa nás pýta z akých surovín sú vyrábané diétne prípravky PROTISSIMO® a či nie sú zdraviu škodlivé v dlhodobom horizonte užívania?

PROTISSIMO®
dbá na starostlivosť o svojich klientov a preto sú výrobky vyrábané z najkvalitnejších surovín a to u svetového lídra v oblasti bielkovinovej diéty zameranej na redukciu telesnej hmotnosti a nadváhy v laboratóriách spoločnosti BARIATRIX®.
BARIATRIX® zastáva kľúčové hodnoty, ktoré sú pre ňu najdôležitejšie a ktoré dodržiava vo výrobnom procese už niekoľko generácií:

  1. kvalita výrobku
  2. originalita výrobku
  3. neškodnosť na zdravie konzumenta
  4. bezpečnosť pre konzumenta

BARIATRIX® predstavuje svetového lídra v oblasti výroby proteínovej diéty už niekoľko generácií po sebe, disponuje svojim špičkovým vývojovým oddelením a oddelením kvality. Používa zásadne len tie najkvalitnejšie suroviny pri výrobe, nepoužívajú sa v žiadnom prípade suroviny z problematických krajín a spoločnosť BARIATRIX® garantuje používanie výrobných procesov, surovín a všetkých náležitostí podľa noriem a legislatívy Európskej únie, Spojených štátov amerických a Kanady.

Dôkazom toho, že spoločnosť BARIATRIX® je najkvalitnejším a najlepším výrobcom v tejto oblasti je niekoľkomiliónové zastúpenie u každodenných konzumentov tejto hyperproteínovej diéty.

Proteínových diét, resp. diét na svete existuje nespočetné množstvo, avšak je iba na Vás, či sa rozhodnete pre to najkvalitnejšie a pre Vás najlepšie riešenie, akým je bezpochyby bielkovinová diéta PROTISSIMO®. 

Formular akcia konzultacia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!