Referencie

Referencie ako efektívne schudnúť

S nami schudneš aj ty a to natrvalo!

Ak si prišiel na našu stránku, tak s najväčšou pravdepodobnosťou bojuješ s nadváhou alebo obezitou. Možno si aj viacero metód chudnutia už vyskúšal, no si skeptický, lebo žiadna ti nepomohla a ty sa len doteraz trápiš. Povieme ti, ale jednu skutočnosť, ktorú už naši klienti vedia:

Schudnúť sa dá jednoducho, zvládne to každý a nakoniec získaš odmenu v podobe ideálnej línie bez návratu nechcených kilogramov a tukov na celý život.

Neveríš, že to funguje? Tak si prečítaj príbehy našich klientov…

 

Ján schudol s PROTISSIMO a zároveň cvičí aj v posilňovni

Porovnanie chudnutia - Ján

Chcem sa objednať

 

 

Suzy schudla a je z nej sexica

Porovnanie chudnutia - Suzy

Chcem sa objednať

 

 

Ako schudol Radovan 25 kilogramov

Pomocou našej diéty schudol Radovan vyše 25 kilogramov. Jeho postoj k diétam a k samotnému programu PROTISSIMO vyjadril vo svojom príbehu, ktorý môžeš nájsť na našom blogu “Príbeh Radovana – Ako som schudol s PROTISSIMO, iná metóda mi nepomáhala

Radovan chudnutie

Chcem sa objednať

 

 

Ako schudol Matúš 20 kilogramov a vyhol sa tak smrti

Matúš trpel obezitou a až do zistenia, že mu hrozí smrť v krátkom čase, nevenoval svojej obezite žiadnu pozornosť. Po oznámení jeho doktora, že keď nezredukuje svoju hmotnosť do pár mesiacov tak umrie, sa Matúš veľmi vyľakal. Začal hľadať vhodnú metódu, ktorá by nielen zredukovala jeho hmotnosť, ale by mu zlepšila aj zdravie. Po viacerých neúspešných pokusoch sa dozvedel o PROTISSIMO, ktoré ako on sám hovorí „zmenilo a zachránilo mu život“. Celý príbeh Matúša si môžete prečítať na našom blogu „Ako som schudol za 5 mesiacov 20 kíl“.

Matúš a jeho schudnutie

Chcem sa objednať

 

 


Eliške sa zlepšil zdravotný stav, schudla 16 kilogramov

Schudla som 16 kilogramov za pár mesiacov, cítim sa veľmi fajn. Zlepšil sa mi zdravotný stav a ustúpili bolesti kĺbov, ktoré som mala pri mojej váhe 86 kg. Dala som šancu PROTISSIMO a urobila som jedno z mojich najlepších rozhodnutí v živote.

Ďakujem pani doktorke MUDr. Eve Kleinovej za starostlivosť a za pomoc.

Eliška B., 27 r., Bratislava

Chcem sa objednať

 


Ivan si už 2 roky udržuje svoju hmotnosť 80 kg

Proteínová diéta PROTISSIMO bola vedená lekárom. Prípravky sú veľmi chutné a s chuťou som ich zjedol. Široký sortiment produktov mi dával možnosť si vybrať presne také jedlá, na ktoré som mal chuť a ktoré mi vyhovovali. Nikdy sa mi nestalo, že by mi nejaký produkt začal „liezť hore krkom“ ako tomu bolo pri iných značkách diét. A čo je najdôležitejšie, vôbec som nepociťoval hlad! Podarilo sa mi schudnúť z 90 na 80 kg. Hmotnosť si udržujem už 2 roky a som veľmi spokojný. Proteínovú diétu PROTISSIMO každému vrele odporúčam.

Ivan, 46 r., Senec

 

Chcem sa objednať


Petre nechutili prípravky proteínových diét

Proteínové produkty pri iných diétach mi vôbec nechutili, musela som sa vždy veľmi premáhať, aby som ich zjedla. Až značka PROTISSIMO zmenila môj názor a postoj k proteínovým diétam. Na základe veľmi dobrých ohlasov od mojich známych som dala šancu PROTISSIMO a zistila som, že jedlá sú naozaj veľmi chutné a kvalitné. Schudla som ďalších 7 kg, bez nutnosti sebazapierania. Táto proteínová ketogénna diéta skutočne funguje, jednoznačne chutné sú produkty značky PROTISSIMO.

Petra, 53 r., Bratislava

 

Chcem sa objednať


 

Natália schudla 25 kg a znížil sa jej krvný tlak

Vďaka proteínovej diéte PROTISSIMO sa mi podarilo schudnúť 25 kg. Cítim sa výborne, klesol mi krvný tlak a prestali ma bolieť kolená. Zvykla som si na novú zdravšiu životosprávu a pravidelný pohyb. Som fit a proteínovú diétu PROTISSIMO si neviem vynachváliť. Postupne zmenila moje stravovanie a zlozvyky a teraz žijem oveľa zdravším životom. Ak hľadáte trvalú zmenu k zdravšiemu životu, určite je PROTISSIMO tou vhodnou metódou.

Natália, 42 r., Bratislava

 

 

Formular akcia konzultacia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!