Rýchle dezerty vhodné po cvičení

Poznáte ten pocit po cvičení, kedy by ste si radi dopriali rýchly dezert, ale nechcete, aby Vaša hodinová snaha v posilňovni vyšla nazmar? Prinášame Vám zoznam našich receptov, ktoré sú vhodné na uspokojenie Vášho mlsného jazýčka po cvičení. Tieto rýchle dezerty vhodné po cvičení si zamilujete :) Nielen, že Vám pomôžu prekonať chute po mlsaní, ale zároveň Vám dodajú dostatok energie a živín na obnovu svalov.

 

Rýchle dezerty vhodné po cvičení

Proteínová zmrzlina

Proteinova zmrzlina

Sladkým potešením v tomto prípade môže byť pre Vás aj naša proteínová zmrzlina, ktorú Vám prinášame. Okrem toho, že 1 porcia obsahuje až 15,1 gramu proteínov je vhodná aj pre vegánov! Na doplnenie energie po cvičení alebo uspokojenie chuti po sladkom, je táto proteínová zmrzlina ideálna!

Recept proteínovej zmrzliny nájdete tu

 

Nízkokalorický dezert s jahodami a banánmi

Nízkokalorický dezert s jahodami a banánmi

Tento nízkokalorický dezert s jahodami a banánmi uspokojí každý mlsný jazýček. Jedna porcia obsahuje iba 145 kalórií, ale zároveň až 8 gramov proteínov!

Pre viac informácií, kliknite na recept nízkokalorický dezert s jahodami a banánmi

 

Sladká regenerácia po behu a cvičení

Smoothies

Po dlhšom behu či cvičení môže byť naše telo vyčerpané a keď mu zabudneme dodať správnu energiu vo forme zdravej stravy, môžeme sa cítiť vyčerpaní nielen niekoľko hodín, ale aj niekoľko dní.

Jednou z najlepších potravín pre regeneráciu organizmu je bezpochyby nápoj smoothie. Zabudnite na “športové” nápoje a doprajte si zdravé doma pripravené smoothie. Organizmus potrebuje po športovaní doplniť nielen bielkoviny, ale aj sacharidy. Kombináciou bieleho nízkotučného jogurtu, banánu, čučoriedok, jahôd a malín Vám nápoj poskytne nielen potrebnú energiu, ale aj antioxidačné účinky.

Recept nájdete tu “sladká regenerácia po behu a cvičení

 

Kokosové smoothie pomôže regenerovať organizmus

Kokosové smoothie

Po dlhom behu alebo inej športovej aktivite si môžete dopriať nápoj, ktorý Vám pomôže dokonale zregenerovať a hydratovať organizmus. Je ním kokosové smoothie!

Obsahuje proteíny, elektrolyty a sacharidy a je veľmi obľúbeným smoothie pomáhajúcim regenerovať organizmus.

Pre viac informácií, kliknite na jeho recept

 

Proteínové tyčinky PROTISSIMO


Malinová tyčinka PROTISSIMO

V prípade, že nemáte vôbec čas, môžete zvoliť aj hotové proteínové tyčinky PROTISSIMO. Vybrať si môžete od chutnej chrumkavej čokoládovej, cez ovocnú až po kokosovú. Všetky proteínové tyčinky PROTISSIMO a oveľa viac nájdete tu.

 

Máte aj Vy nejaký osvedčený recept? Podeľte sa s nami oňho v komentároch nižšie :)

 

Máte problém s nadváhou? Chudnite s nami pod odborným dohľadom!

Formular akcia konzultacia

Objednať konzultáciu

Polia označené * sú povinné!

 

Sumár
Dátum recenzie
Chudnutie s PROTISSIMO
Rýchle dezerty vhodné po cvičení
Hodnotenie autora
51star1star1star1star1star

Tagy:, , , , , , ,

Žiadne komentáre neexistujú

Pridaj komentár